Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme cvičili v Rychnově na zámku

25. 5. 2007

Tak jsme byli 24. 5. na prezentaci neziskových organizací, která se pořádala v Rychnově nad Kněžnou v zámeckém parku. Bylo to moje první veřejné vystoupení, ale já teda nevím, co na tom bylo jiného, kromě toho, že mi to Eví pořád kazila a že to bylo na jiné trávě, než jezdíme cvičit normálně. Dyk tam byl Falínek a Beník a Simír a hnědulka Brownie, se kterou možná pojedu na závody do Chlumce, a taky prdítko Meggie. Ona je ještě prtě, ale strašně si na mě dovoluje a já si to většinou nechám líbit, protože jsem byl taky štěně:-) Ale moc mě Eví chválila, protože jsem byl hodný a nikam jsem neutíkal s nikým se seznamovat. Ono bylo děsné vedro a komu by se taky chtělo běhat, že jo?

 

A jestli jsem dobře rozuměl, tak mě chválila i Jana. Já totiž dřív vůbec nechtěl chodit na přivolání a teď k Eví běhám docela rád. Ona mě pak vždycky pustí zase proběhnout a když přijdu hned a rychle vždycky dostanu nějakou ňaminu a velkou pochvalu:-)) Ono my jsme tam totiž neběhali jenom agility, ale předváděli i poslušnost.

 

Nakonec mě bylo takové horko, že mě strejda Víťa postříkal. On si teda myslel, že mi tím udělá děsnou radost, jenže on netuší, že já vodu z hadice moc nerad:-( No ale nakonec byla postříkaná i Eví, tak to byla trochu satisfakce. Jenže vona byla normálně ještě ráda. No to nechápu…

 

Dnes jedeme znovu, tak doufám, že nebude takové horko. Eví slíbila, že vezme foťák, tak budeme mít i nějaké fotečky. Teď bude těch předváděcích akcí víc, takže pojedeme ještě 2. 6. odpoledne do Lukavice a 9. 6. do Kvasin. Eví říká, že to pro ni bude příprava na závody štěňátek, na které se trubka přihlásila, i když mi to pořád kazí!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-D

(Nina-Zlaťáček, 26. 5. 2007 20:05)

Hele Evčo, tvoje texty nemaj chybu... :-D