Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agáta

15. 5. 2007

Agáta je ridgebacčí holka a je o měsíc starší než já. A protože bydlí v Solnici jako já, chodíme spolu na procházky. Je to prima holka a mám ji moc rád.Obrazek

Ze začátku teda ze mě nebyla moc odvázaná. Já se chtěl kamarádit a ona moc ne. Ale potom si mě pořádně očuchala a teď jsme nerozlučná dvojka. No já jsem vůbec takové třeštiprdlo. Z Agáty bude brzo velká holka a tak si nenechá nic moc líbit. A to já ji zase rád pošťuchuju. I když na posledních procházkách byla akční i Agáta a to jsem teda koukal, jak se do mě pustila.

My jsme s Agátou každý jiný, teda aspoň Eví to říká. Já jsem spíš chrtí typ ridgebacka, kteří měli původně sloužit k lovu zvěře. A Agáta je spíš mastifovský, mohutný typ, který měl hlídat farmy a pomáhat při pasení dobytka.

A taky já nemám moc rád vodu a Agáta ji miluje. Na procházkách si vždycky vleze do nějaké louže a pak mě celého zamáčí. Fuj. A to si říká dáááááááááááááááááma. Pche! ObrazekNaposledy jí bylo takové horko, že skočila do odkalovací nádrže u automobilky. Jenže ona tam trubka vůbec nedosáhla na dno a celá se potopila. Brrrrr. I s ušima. Fuj to muselo šplouchat. Já to tak nemám rád:-( Eví ji táhla z vody za kůži na hřbetě, ale Agátě to moc nevadilo. Radši venku za kůži, než utopená. Tak ji Agáta olízala obličej i s brejlema:-))

Ale stejně je to s Agátou nejlepší na poli. ObrazekTeď je tam velká tráva a obilí a my se můžeme Eví a Daně schovat. A můžeme se pusinkovat a vůbec válet a ony na nás nemůžou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář