Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kamarádi ze cvičáku

3. 3. 2007

Když jsem přišel na cvičák poprvé, už jsem některé pejsky znal, ale největší kámoš je Ben. Tenkrát byl stejně veliký jako já, jenže já ještě rostu a on už moc ne, takže jsem ho přerostl.Obrazek Ale to neva. On se jen tak nedá. Děláme spolu pěknou neplechu. Honíme se a občas se i okusujeme. Protože je Ben menší, je taky mrštnější a někdy mu při jeho otáčkách nestačím.

Další kamarádkou ze cvičáku je Brownie. I když se to občas nezdá, mám ji rád. Ona je děsně srandovní, protože když nás vidí, hned si lehne do nejbližší louže - z toho má ohromnou radost její panička. Jenže já jsem takový trdlo a někdy dorážím víc, než by bylo moudré. Ale myslím, že i Brownie se s námi, se mnou i Benem, honí ráda. Tedy aspoň doufám.

Ale s kým dělám největší ptákoviny, je Merinka.Obrazek Je to ridgebačka jako já. Běháme spolu do blízkého lesa a po louce a vůbec. Jenže Eví s Martinem, to je Merinčin páníček, se na nás zlobí. No jak by ne, když máme cvičit. No jo no, my jsme ještě prdlá štěňtata a navíc ridgebaci. To je smrtelná kombinace. Teda pro nás ne, ale pro naše páníčky. Ale zase si s námi užijou spoustu legrace.

No a nesmím ještě zapomenout na Bongi. Bongi je taky ridgečka. Je to dospělačka, takže s námi necvičí, ale potkáváme se. Občas je pěěěěěěěkně protivná, protože si vůbec nechce hrát. Já ji potom kousnu do zadku a to byste měli vidět tu honičku:-) Naposled byla sranda i s Michalem, jejím páníčkem. Jak jsem si tak pěkně hrál, skočil jsem ho opusinkovat, jenže měl klouzavé kalhoty, tak jsem sjel na zem a se mnou i ty kalhoty:-)

ObrazekA ještě s námi chodí na cvičák Falco a Simir a Hacky s Luckou, která nás cvičí a je úplně úžo, a Richie a spousta dalších pejsků a fenek. Jo a taky Kačenka a Aranka...Obrazek