Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mám rád a nemám rád...

25. 5. 2007

Poslední dobou Eví ujišťuju, že vodu mám rád, ale jenom v malém množství v ohraničeném prostoru. ObrazekTřeba v misce, nebo ve vaně, ale v té vaně musí být Eví a ne já:-)Obrazek No ale občas vlezu i do řeky, když je hodně teplo, smočím si tlapky napiju se a rychle pryyyyyyyyyyyyč.
Taky mám rád dědu Pepu, Obrazekhlavně když má nějakou dobrotu.-) A strejdu Michala. Ten mi dává škvarečky a Eví ho peskuje, že se po nich pos... Ale oni jsou tak dobrý, že je mi to fuk. I když Eví taky říká, že jsou prima na srst a že se po nich promašťuju. To jo, to má pravdu, promaštěnej já jsem. Nebo praštěnej? Blbý je, že tam jezdíme málo. Já to říkám furtum furt, ale oni prej musí do práce. Kdo to vymyslel? No jo, tak aspoň někdy.

Pak mám taky rád Vánoce. Teda nevím úplně Obrazekpřesně, co to je, ale o Vánocích jsem si hrál se strejdovou Michalovou ponožkou. On si začal. Pořád si se mnou chtěl hrát, ale my jsme řekli ne! Jenže on pořád provokoval, tak jsem si teda hrál. Nejdřív jsem mu ji trošku stáhnul z tlapky, aby se mi lépe žužlala. No a pak už to šlo samo:-) Oni se teda všichni divili, že jsem takový hodný pod tím stolem. No jo, strejda Michal prostě přišel o ponožku rozkousáním, ale Eví říkala, že aspoň strejdaObrazek Michal ví, o co má napsat Ježíškovi za rok:-)) Asi o ponožky...
A pak mám taky moc rád našeho Péťánka... ObrazekObčas teda Eví říká, že ho asi vyměníme, ale já bych ho nedal za nic na světě:-)

Obrazek


... rád koukám, kde je co nového...

Obrazek


... rád dadám ...

Obrazek


... a mám rád svoje hračky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šťastnej pes

(Nina-Zlaťáček, 10. 6. 2007 9:38)

Koukám, že Fredýsek se nemá špatně. Nejlepší ovšem jsou ty fotky z vany. :-)něco mi to připomíná, ale Falco tam za mnou rovnou leze :-D