Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neobyčejná sobota

28. 7. 2007
Tak jsme si zas jednou vyšli na procházku. Nejdřív jsme jeli autem do Rychnova na zámek, tam jsme vystoupili a za chviličku se k nám hnala Aisha. Paráda!! Kousek jsme museli jít na vodítku a to se nám vůůůůůůbec nelíbilo, ale co se dá dělat, že jo. Ale na kopci nás paničky pustily a my jsme s Aishou běhali jak o život:-) Byla to prima procházka, páč jsme potkali i další pejsky, s kterýma jsme si mohli hrát. A pak za náma přijel i Péťa na kole. A nakonec se k nám přidala i Merinka. Ale holky se nějak ne a ne dohodnout. Jsem prostě neodolatelný a holky se o mě praly, no:-)) Ale pak se docela skamarádily.
Došli jsme až k Ivanskému jezeru, otamtud ke Studánce a pak zpátky do Rychnova. Ale u Studánky jsme se s Merinkou rozloučili a ona běžela s páníkem Martinem někam pryč, prej na žračku.
V Rychnově u kostela nás chytla přeháňka a pěkně jsme zmokli, tak jsme holky dovezli až k vlaku, ale to už jsem byl tak uťapkanej, že se mi ani moc nechtělo vystupovat. Zamávali jsme Aishe a vrčeli se domů vyspinkat:-)
Tak někdy příště zase s Aishou...