Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koupání s Agátou

12. 6. 2007
Jak už jsem písal dřív, vodu moc nemusím:-) Ale Agáta vodu miluje, a protože chodíme společně na procházky, tak se jí nevyhneme. No a kdo by to byl řekl, docela mě ta mokrá potvora, teda jako voda, začala bavit. Já totiž Agátu miluju, tak se musím trochu předvést no ne?!
Já jsem Agátu naučil běhat po dřevěné lávce. Ani nevím proč, prostě se bála. Když viděla, že já ji přeběhnu jako nic, taky to zkusila a zjistila, že to nic není. No a protože ona se nebojí vody, tak jsem to zas zkusil já. A taky to vlastně nic není. Jen je mokrá a někdy studí, ale zase jindy, když je teplo, je to příjemné a nemusím mít tolik vyplazený jazyk:-)
Obrazek
Opět jsme se vydali na procházku. Bylo mooooooooc teplo. Nejdřív jsme jako obvykle šli po louce, abychom se mohli s Agi proběhnout. No a pak jsme zahnuli na druhou louku, tam co jsou ty divný slepice. Ony si s námi vůbec nechtějí hrát a pak na nás ječí ta divná ženská, co vůbec nemá pochopení pro pejsky. Příště jí ty slepice pokoušu, aby měla proč ječet:-) Jenže s nima není žádná sranda, tak si radši všímám myších děr a slepičky mě fakt nemůžou už vykolejit. Jo takovej lítací pták, opravdickej, to je něco jinýho. S ním se můžu krááááááááááásně honit, ale slepice jsou na nic. Pche!!
ObrazekTam co ta louka končí, tak tam nás holky připnuly, páč tam vede silnice a jezdí po ní moc aut, tak radši. Jenže jenom na chvilku, protože hned za rohem už je jen malá cestička k řece. Tam jsme si smočili tlapky. Žůva to byla sranda. Ta voda byla fakt prima. Jak kolem nás pěkně stříkala a holky ječely, že budou úúúúúúúúplně mokrý:-) No a Agáta se rozhodla, že tady teda procházka fakt nekončí. Takže jsme pokračovali ke koníkům. Mám je moc rád. Vypadají skoro jako já, jenže jsou větší:-)
Všechny fotky z téhle procházky najdete tudlenc:-)